WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK

Kwas hialuronowy to substancja, która znajduje się w naszym organizmie. Wraz z upływem czasu kwasu hialuronowego w naszym ciele ubywa. Tu z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która umożliwia uzupełnienie jego niedoboru, poprzez zabieg uzupełniania kwasem hialuronowym. Produkty zawierające kwas hialuronowy są w chwili obecnej najczęściej stosowanymi i najbezpieczniejszymi preparatami służącymi wygładzeniu, spłyceniu lub czasami nawet usunięciu zmarszczek.

Efekty wypełniania kwasem hialuronowym:
● Uzupełnienie jego niedoboru w skórze właściwej
● Doskonały efekt nawilżenia
● Przywraca skórze sprężystość, jędrność
● Wyraźnie spłyca zmarszczki
● Pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry.

BOTOX LIKE

Działanie” botox-like”polega na relaksacji mięśni i silnym nawilżeniu skóry, dzięki czemu twarz odzyskuje swoje młodzieńcze kontury i widocznie się wygładza.
Zabieg polecany dla każdego typu skóry kobiet i mężczyzn po 30 roku życia, szczególnie rekomendowany dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia takimi jak zmarszczki mimiczne i statyczne.
Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz głęboko nawilżających zapewnia natychmiastową poprawę konturów twarzy, zwiększenie elastyczności skóry i wyraźne spłycenie oraz wypełnienie zmarszczek.

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe wykorzystywane w medycynie anty-aging mają za zadanie odbudowę struktur skóry dzięki stymulacji komórek skóry kolagenu i elastyny. Po zastosowaniu dają bardzo naturalne efekty, widoczna poprawa jędrności jak i gęstości skóry.

Zalety metody:
● pobudzamy skórę do samoistnej odbudowy
● zapobiegamy tworzeniu się nowych zmarszczek
● poprawa owal twarzy
● prowadzi do odbudowy naczyń krwionośnych i kolagenu.

EXPRESS LIFTING

Mezoterapia igłowa pozwala wprowadzić aktywne składniki kosmetyków wprost do wnętrza skóry – dokładnie tam, gdzie leży źródło większości problemów estetycznych. To bardzo prosta i jednocześnie niezwykle skuteczna metoda wielokrotnie wzmacniająca działanie najsilniejszych substancji stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej! Jeśli nie wystarczają Ci efekty związane ze stosowaniem kosmetyków, zastosuj mezoterapię igłową!
Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w skórę specjalnych koktajli zawierających koncentraty składników aktywnych skomponowanych do walki z określonymi problemami estetycznymi.

MEZOTERAPIA HYBRYDOWA

Mezoterapia Hybrydowa – unikalność techniki hybrydowej polega na połączeniu w jednym zabiegu mezoterapii igłowej i mikro igłowej. Wprowadzone podczas zabiegu wyselekcjonowane składniki, czyli kwas hialuronowy z kompleksem peptydów nowej generacji, zapewniają niespotykaną dotąd skuteczność. Znajdujące się w koktajlu substancje aktywne po podaniu do skóry tworzą w niej trójwymiarową matrycę molekularną, która uwalniając stopniowo związki biologicznie czynne długotrwale pobudza skórę.