MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Sztuka masażu Kobido wywodzi się z tradycji japońskiej. Rytuał podlega ściśle określonym regułom, które bazują na kulturze medycyny chińskiej. Masaż ten niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych, wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny a także poprawia krążenie krwi oraz limfy, dzięki czemu polepsza
koloryt skóry.

MASAŻ LOMI LOMI

Masaż Lomi Lomi pochodzi z Hawajów, gdzie jest znany od dziesiątków lat. W dawnych czasach masaż był nieodłączną częścią kultury wysp i stałym elementem dnia codziennego. Lomi oznacza ugniatać, głaskać, z języka Hawajskiego tłumaczy się jako „dotyk miękkiej, aksamitnej łapy zadowolonego kota”. Masaż ten wykonywany jest głównie przedramionami z koncentracją na pracy ze stawami, poprawia ich ruchomość. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji.

MASAŻ MIODEM

Masaż miodem jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę, zawdzięczamy to ściągającej toksyny właściwości miodu. Tak samo miód ściąga toksyny, kiedy stosujmy go w kuracji doustnie, ale miód nie jest produktem odżywczym, który można jeść zawsze bez szkody dla zdrowia. Masaż miodem wyciąga toksyny z co raz głębszych warstw, powoduje oczyszczanie komórkowe, otwiera pory, dotlenia, odstresowuje i relaksuje.

MASAŻ CIEPŁYM AROMATYCZNYM WOSKIEM

Masaż ciepłym aromatycznym woskiem świecy ma charakter rytualny. Intensywny zapach, ciepłe światło świec oraz odprężająca muzyka sprawią, że poczujecie się zrelaksowane i szczęśliwe. Masaż ten wykonywany jest włącznie ciepłym olejkiem ze świec, składających się całkowicie z naturalnych świecy wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Nie powoduje poparzeń – jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu przeistacza się w ciepły, aromatyczny olejek, który zostaje wmasowywany w ciało.

MASAŻ TRANSBUKALNY

Masaż transbukalny czyli terapia wykonywana wewnątrz naszej jamy ustnej, ma przywrócić prawidłowe napięcie mięśniowe oraz elastyczność najgłębiej położonych struktur.
Masaż ten umoąliwia całkowicie przywrócić owal/kontur twarzy, napięcie oraz elastyczność samych głębokich mięśni twarzy, które tworzą strefę policzek oraz okolic bruzd nosowo-wargowych.