MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny rządzi się pewnymi zasadami, aby wyglądał nieskazitelnie do samego rana. Dzięki odbytym szkoleniom i ciągłym poszerzaniu wiedzy, nasze makijaże są trwałe, piękne i dopasowane do u rody i oczekiwaniom Panny Młodej. Makijaż ślubny powinien być ponadczasowy, tak aby za 10, 20, 30 lat patrząc na zdjęcia czuć to samo zadowolenie i zachwyt co w dzień ślubu. Panna Młoda powinna wyglądać delikatnie, naturalnie i świeżo.

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Przed Tobą wesele, ważna impreza rodzinna lub inna uroczystość?
Każda okazja jest dobra, by uświetnić ją profesjonalnie wykonanym make-up’em.
To opcja, by poczuć się pewnie zawsze wtedy, gdy staniemy oko w oko z kamerą czy aparatem fotograficznym. To, że jesteś wyjątkowa i piękna czasem warto szczególnie podkreślić.

WARSZTATY MAKIJAŻU – NA WAŁASNE POTRZEBY

Nasz kurs jest propozycją dla Kobiet, które chcą dowiedzieć się jak zrobić perfekcyjny makijaż na co dzień. Do wykonania trwałego i naturalnego makijażu nie wystarczy tylko podkład, tusz do rzęs i lusterko. Kobiety nie zawsze wiedzą jakie kolory są odpowiednie do ich typu urody. Dobry makijaż ukryje wszystkie niedoskonałości i podkreśli atuty urody w naturalny sposób. Podpowiemy Ci jakich kosmetyków warto używać a z jakich powinnaś zrezygnować. Podczas spotkania sama pod naszym okiem wykonasz swój makijaż. Dzięki zdobytym umiejętnościom taki sam efekt uzyskasz we własnym domu.