ZABIEGI NA TWARZ

Pielęgnacja skóry twarzy to nie lada wyzwanie by utrzymać dobrą kondycję cery. Czasami domowe sposoby nie wystarczą i w takich sytuacjach warto udać się po pomoc do specjalistów, którzy nie tylko będą w stanie określić typ cer ale również pomogą dobrać odpowiednią pielęgnację w domu. W naszym salonie czeka na ciebie szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na skórę twarzy, gdzie nasi specjaliści dopasują odpowiednie zabiegi do twojego typu cery i ewentualnych problemów skórnych.

ZABIEGI NA CIAŁO

W zdrowym ciele, zdrowy duch! A jednym z dowodów na posiadanie zdrowego ciała jest niewątpliwie zdrowa i zadbana skóra.
Zabiegi na ciało stanowią idealny sposób wspomagający walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu, poprawiają strukturę i jędrność skóry, spłycają blizny i rozstępy, nawilżają, oczyszczają pobudzają do produkcji kolagenu.

OPRAWA OKA

Nie bez powodu mówi się, że oczy stanowią zwierciadło duszy. Prawidłowa oprawa pozwala na podkreślenie ich indywidualnego piękna poprzez Oprawa oka podkreślenie ich kształtu i wydobycie głębi spojrzenia. Spojrzenie jest tym, na co zdecydowanie zwraca się uwagę. Warto więc zadbać o stylizację swoich brwi i rzęs.

MANICURE/PEDICURE

Zabieg manicure i pedicure sprawia, że dłonie i stopy wyglądają pięknie i są zadbane.
Odpowiednio zadbane są ozdobą i wizytówką. Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem ich niewłaściwej pielęgnacji lub zwykłych zaniedbań. Dzięki prawidłowo wykonanym manicure i pedicure możemy przywrócić ładny i zdrowy wygląd. 

DEPILACJA

Depilacja ciała za pomocą pasty cukrowej jest jedną z najbardziej naturalnych metod usuwania zbędnego i niechcianego owłosienia, a zarazem jedną z Depilacja najstarszych technik stosowaną przez człowieka. Pasta cukrowa jest wykonana wyłącznie z naturalnych surowców, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych.