Włosy to nasza pasja!
U nas zawsze możesz liczyć na fachową pomoc. Chętnie pomożemy Tobie przy wyborze idealnego koloru, który podkreśli Twoją urodę jak również zadbamy o zdrowy wygląd włosów. Trendy fryzjerskie zmieniają się dynamicznie, a my oferujemy Tobie możliwie jak największy wachlarz usług związanych z koloryzacją, dzięki ciągłym doskonaleniu się w nowych technikach fryzjerskich.
Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczymy się, inwestujemy w swoją wiedzę i umiejętności. W naszym salonie możesz skorzystać z usług koloryzacji takich jak Ombre, Sombre, tonowania czy refleksów, ale również z nowych technologii m. in. Air Touch, Hand Touch czy Balejaż Amerykański.
Na czym one polegają i co uzyskamy dzięki nim:

BALAYAGE polega na rozjaśnieniu wybranych partii włosów w celu osiągnięcia efektu objętości, świeżości oraz blasku. Koloryzację wykonuje się za pomocą farb zbliżonych do koloru włosów. Usługa polecana jest dla osób z cienkimi i delikatnymi włosami, dla których rozjaśnianie większej partii włosów nie jest wskazane.

OMBRE to technika, która polega na stopniowym rozjaśnianiu końcu włosów z pozostawieniem ciemniejszych włosów u nasady głowy. Koloryzację można wykonać w rozmaitych tonacjach, dobranych indywidualnie do urody Klientki. Przejście koloru pomiędzy górną a dolną częścią włosów jest mocno widoczne. Najlepiej prezentuje się na grubych, mocnych i kręconych włosach.

SOMBRE jest techniką zbliżoną do tradycyjnego ombre. Jest to wersja delikatniejsza, w której włosy przy nasadzie są w naturalnym kolorze, a końce rozjaśnia się o 2-3 tony. Jest to efekt bardziej subtelny i naturalny niż przy klasycznym ombre. Koloryzacja sombre sprawia, że włosy zyskują optycznie na objętości. Polecamy dla osób z cienkimi włosami.

AIR TOUCH jest to koloryzacja, w której rozjaśnianie włosów nie wymaga mocnej korekty koloru tonowaniem. Efektem koloryzacji można się cieszyć przez wiele miesięcy, ponieważ odrost jest dość naturalny a przejście między kolorami prawie niewidoczne. Ten rodzaj koloryzacji wymaga dużego nakładu czasu pracy, ze względu na separowanie pasm przy użyciu suszarki. Polecana dla osób, które nie mają czasu często chodzić do fryzjera i chciałby cieszyć się pięknym i zadbanym wyglądem włosów przez długi czas.

REFLKESY to technika, która polega na subtelnym rozjaśnieniu kilku pasm-refleksów. Usługa ta nie wymaga dużego nakładu czasu, jest szybka i nie wymaga częstego odświeżania. Idealna dla Pań, które pragną delikatnej zmiany i subtelnego rozświetlenia aktualnego koloru włosów.

HAND TOUCH jest to koloryzacja z tzw. ‘wolnej ręki’. Stylista indywidualnie dostosowuje rozłożenie i ilość blond refleksów względem życzenia Klientki. Uzyskany kolor jest wielowymiarowy a końcowy efekt bardzo naturalny. Rozwiązanie idealne dla Pań, które pragną indywidualnego podejścia do ich włosów.

USŁUGI

Globalna Koloryzacja
Tonowanie włosów
Odrost do 2 cm
Pasemka
Sombre
HandTouch
AirTouch/balejaż amerykański